sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

3D w Grodzisku

18.09.2012


29 września w Kinie Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki odbędzie się pierwszy pokaz filmu w technologii 3D. Będzie nim Retrybucja – piąta część Resident Evil.

- Dzięki projektorowi cyfrowemu wchodzimy w inny wymiar – mówi zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer grodziskiego kina. – Widzowie będą czuli się u nas jak w multipleksach najbardziej znanych sieci. Będziemy mogli pokazywać zarówno filmy dla dzieci, jak i wysokobudżetowe filmy komercyjne dla starszych widzów.

Technologia cyfrowa sprawia, że dystrybuowane filmy w technologii 3D będą mogły wchodzić na grodziski ekran w okresie premierowym. Sławomir Gąsiewski zapewnia, że 3D nie zdominuje grodziskiej kinoteki, nadal będzie w niej dużo miejsca na kino ambitne, artystyczne. Już 21 września odbędzie się premiera filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o grupie Paktofonika.

Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie...!!!


Znacie? To koniecznie zobaczcie film. (ike)



skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie