środa, 29 czerwca 2022

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Burmistrz pyta

19.03.2014


Arkadiusz Kosiński zbada nastroje mieszkańców gminy Brwinów. Jak informuje portal brwinow.pl, w dwie najbliższe soboty (22 i 29 marca) ankieterzy zostawią w 360 wybranych losowo gospodarstwach domowych ankiety z pytaniami o ocenę warunków życia i jakości usług publicznych.

"Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli mi ocenić pracę Urzędu Gminy i innych instytucji gminnych, wprowadzać ulepszenia i lepiej spełniać Państwa oczekiwania" – napisał burmistrz w liście dołączonym do ankiety.

Ankieterami będą studenci Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Rozpoznamy ich po imiennych identyfikatorach podpisanych przez burmistrzów gminy Brwinów i Podkowy Leśnej. Poproszą o wypełnienie ankiety jeszcze tego samego dnia.

"Udział w badaniu jest dobrowolny, a ankieta - całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień i będą publicznie dostępne m.in. na stronie brwinow.pl. Spotkanie podsumowujące planowane jest na przełomie czerwca i lipca" – czytamy na portalu gminy. Kilka miesięcy później – 16 listopada – odbędzie się najbardziej wiarygodne badanie nastrojów mieszkańców gminy – wybory władz samorządowych, w tym nowych radnych i burmistrza. (ike)

skomentuj na FB

Destruktem od Jana Pawła II do Sarenki

10.06.2022

Po utwardzeniu destruktem ul. Młochowskiej na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej do wymiany nawierzchni pozostał już tylko fragment tego ważnego nie tylko dla Żółwina szlaku komunikacyjnego – między ul. Sarenki a Pieczarkową.

Drabina prawie do nieba

27.04.2022

W sobotę o godz. 13.00 na terenie OSP przy ul. Nadarzyńskiej odbędzie się powitanie kupionego w Belgii podnośnika hydraulicznego koszowego. Z tej okazji strażacy zapraszają mieszkańców na kiełbaski z grilla.

Destrukt na kolejnych ulicach

13.04.2022

Zgodnie z informacją przekazaną przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na Facebooku w tym roku w Żółwinie przewidziane są do utwardzenia destruktem bitumicznym ulice: Młochowska - na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej, Krótka (łączy Młochowską i Zarybie), Leśne Echa (odchodzi od Południowej) oraz Żwirka i Muchomorka (odchodzi od ul. Leśne Echa). W Tereni powinna być utwardzona ul. Jagodowa – od posesji nr 12 do końca.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2022 IKE - Usługi Literackie projektowanie stron www