środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Czarny punkt

03.06.2017


Od czasu uruchomienia objazdu spowodowanego remontem ulic w Podkowie skrzyżowanie Nadarzyńskiej i Kasztanowej jest jeszcze bardziej niebezpieczne.

Sobotni poranek, na skrzyżowaniu Nadarzyńskiej i Kasztanowej wielka ciężarówka jadąca od strony Szkolnej ostro hamuje, unikając zderzenia z samochodem osobowym skręcającym prawidłowo z Kasztanowej w lewo. Kierowca ciężarówki najwyraźniej nie dostrzegł znaku pierwszeństwa. Takie sytuacje są w tym miejscu nagminne. Brak oznaczonego przejścia na wysokości prowizorycznego zakończenia chodnika sprawia, że piesi przechodzą przez Kasztanową z duszą na ramieniu. Burmistrz Arkadiusz Kosiński na wrześniowym zebraniu wiejskim zapowiedział przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Czekamy! (ike)

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie