sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Gmina do powiatu

14.03.2018


Władze gminy Brwinów przekazały skierowane do burmistrza i podpisane przez ponad sto osób pismo w sprawie zmiany organizacji ruchu na odcinku Nadarzyńskiej – od Kasztanowej do Szkolnej – do Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (Nadarzyńska poza fragmentem od Słonecznej do lasu jest drogą powiatową).

Na razie nic nie zapowiada, że sytuacja ulegnie poprawie. Najlepiej o tym, jak ona wygląda, przekonali się uczestnicy uroczystego otwarcia klubu Senior+. Dziesiątki samochodów zaparkowano w miejscach do tego nieprzeznaczonych, w tym na odcinku Nadarzyńskiej, na której obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Uruchomieniu klubu nie towarzyszyło zapewnienie miejsc parkingowych dla osób zmotoryzowanych, które z niego korzystają. Samochody stają na parkingu należącym do sklepu, uniemożliwiając postój klientom i pojazdom z zaopatrzeniem. (ike)

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie