sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Grodziska kinoteka

17.07.2012


Już we wrześniu w naszym kinie będzie można oglądać filmy w technologii cyfrowej 3D – poinformował zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer najlepszego w okolicy Żółwina kina – Kina Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.

Sławomir Gąsiewski podkreśla, że mimo tylko jednej sali projekcyjnej placówka ma ambicje bycia grodziską kinoteką: - Chcemy pokazywać najgłośniejsze filmy komercyjne, ale równocześnie prezentować kino artystyczne, studyjne, niszowe – mówi Sławomir Gąsiewski. Zapowiada, że będą tu organizowane pokazy premierowe (kilka premier polskich filmów już było – m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland).

Grodziskie kino ma ofertę zarówno dla dzieci, jak i dla seniorów (bilety nawet po złotówce!). Ciekawostką jest "Kino dla Mam" – panie mogą oglądać filmy w towarzystwie pociech w wózku. Do osób, które lubią nie tylko oglądać filmy, ale i o nich rozmawiać, jest adresowany Grodziski Klub Filmowy. (ike)skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie