poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Indywidualne konto śmieciowe

05.12.2013


Urząd Gminy Brwinów rozpoczął wysyłanie listów do właścicieli domów z informacją o indywidualnym koncie, na które będzie można dokonywać kwartalnych wpłat za wywóz śmieci.

Listy otrzymają tylko ci, którzy złożyli aktualizację deklaracji po obniżce stawek za wywóz śmieci. Urząd Gminy zwraca się z apelem do osób, które tego nie zrobiły, o bezzwłoczną aktualizację deklaracji.

Właściciele nieruchomości, którzy do 20 grudnia nie otrzymają pisma z informacją o indywidualnym koncie, powinni skontaktować się z Referatem Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Brwinów – osobiście lub telefonicznie (22 738 25 91, 22 729 63 64)

15 grudnia mija termin kolejnej płatności za odbiór odpadów. Zanim indywidualne numery trafią do ich właścicieli, pieniądze można wpłacać na ogólny rachunek bankowy gminy albo bezpośrednio w kasie Urzędu Gminy Brwinów. (ike)

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie