sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Inwestycje w Żółwinie 2021

20.11.2020


4,5 mln zł, zgodnie z projektem uchwały budżetowej gminy Brwinów na przyszły rok, zostanie przeznaczonych na rozbudowę szkoły podstawowej, zaś 590 tys. na modernizację Orlika. Zapewne w ciągu najbliższych lat zmieni się sama Szkolna, bowiem dokument przewiduje przeznaczenie w przyszłym roku 120 tys. zł na opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy i rozbudowy tej ulicy oraz 34,9 tys. na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy skrzyżowania Szkolnej z Graniczną.
Ponadto dokument zakłada wydanie miliona zł na projektowanie i budowę sieci kanalizacyjnej w naszej miejscowości, 80 tys. zł na rozbudowę Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn oraz 70 tys. zł na modernizację sali spotkań i szkoleń w budynku OSP.

Budowa kanalizacji przy Nadarzyńskiej, jedna z największych inwestycji w Żółwinie w tym roku

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie