środa, 29 czerwca 2022

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kiermasze w szkołach

05.12.2014


Zespoły szkół w Żółwinie (ul. Szkolna) i Podkowie Leśnej (ul. Jana Pawła II) urządzają kiermasze świąteczne. Pieniądze uzyskane w czasie kiermaszu w Żółwinie zasilą środki na wycieczki dla uczniów, natomiast w Podkowie zostaną przeznaczone m.in. na sprzęt do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz dofinansowanie dzieci uchodźców.

Kiermasz w Podkowie Leśnej zostanie zorganizowany w sobotę 6 grudnia od 10.00 do 13.00. Będzie można kupić m.in. wykonane ręcznie ozdoby świąteczne. W Żółwinie kiermasz ozdób i książek dla dzieci potrwa dwa dni - 11 grudnia od 17.00 do 19.00 i 12 grudnia – od godz. 9.00. (ike)skomentuj na FB

Destruktem od Jana Pawła II do Sarenki

10.06.2022

Po utwardzeniu destruktem ul. Młochowskiej na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej do wymiany nawierzchni pozostał już tylko fragment tego ważnego nie tylko dla Żółwina szlaku komunikacyjnego – między ul. Sarenki a Pieczarkową.

Drabina prawie do nieba

27.04.2022

W sobotę o godz. 13.00 na terenie OSP przy ul. Nadarzyńskiej odbędzie się powitanie kupionego w Belgii podnośnika hydraulicznego koszowego. Z tej okazji strażacy zapraszają mieszkańców na kiełbaski z grilla.

Destrukt na kolejnych ulicach

13.04.2022

Zgodnie z informacją przekazaną przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na Facebooku w tym roku w Żółwinie przewidziane są do utwardzenia destruktem bitumicznym ulice: Młochowska - na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej, Krótka (łączy Młochowską i Zarybie), Leśne Echa (odchodzi od Południowej) oraz Żwirka i Muchomorka (odchodzi od ul. Leśne Echa). W Tereni powinna być utwardzona ul. Jagodowa – od posesji nr 12 do końca.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2022 IKE - Usługi Literackie online games