sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Koalicja Obywatelska z żółwińskim akcentem

19.09.2018


Trzecia zarejestrowana lista kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Brwinowie - Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska – pojawiła się na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Z naszego okręgu, obejmującego Żółwin, Terenię, Owczarnię i Otrębusy, spośród pięciorga kandydatów aż czworo to mieszkańcy Żółwina: Anna Hejno, Krzysztof Łukasiewicz, Paweł Nyc („jedynka”) i Marcin Sumera. Na liście znajduje się także Teresa Karczmarzyk z Otrębus.

Udział trzeciego komitetu, który zarejestrował listy we wszystkich czterech okręgach, z pewnością znacznie wzbogaci kampanię wyborczą. Cieszy tak duża reprezentacja mieszkańców Żółwina (do tej pory na listach kandydatów jest ich sześcioro), dzięki temu sprawy naszej miejscowości staną się ważnym tematem debaty. (ike)

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie