środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kolejne 430 metrów Młochowskiej z destruktem

04.04.2023


Odcinek ul. Młochowskiej, od Sarenki do Południowej, zostanie utwardzony destruktem. Jego długość to 430 metrów, szerokość jezdni – 4,5 m.
Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński opublikował na profilu na FB listę ulic i ich fragmentów w gminie Brwinów, które mają uzyskać w tym roku nową nawierzchnię. Znajdują się na niej także ulice w Żółwinie.
Poza odcinkiem Młochowskiej destrukt powinny otrzymać Kwiatowa i Lniana (całe ulice). a także Sarenki (odcinek od zjazdu na posesję nr 7 do ul. Zmierzchu), Porannej Zorzy (od Sarenki do Świerszczy wraz ze skrzyżowaniem), Jelonka (od Leśne Echa do zjazdu na posesję nr 3), Świerszczy (od Leśne Echa do Porannej Zorzy), Boczna (od łuku przy numerze 8A do końca z zawrotką). Zachodnia na pokrytym destruktem odcinku od Nadarzyńskiej do końca posesji, Sosnowa (od posesji nr 28 do skrzyżowania na rozwidleniu). Nadarzyńska 20 otrzyma nawierzchnię asfaltową, zaś na odcinku od końca posesji Nadarzyńska 20 do końca działki nr 18/19 ze zjazdem do sięgacza do posesji nr 29 – destrukt. (ike)

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie