środa, 29 czerwca 2022

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kto zaprojektuje Młochowską - od Południowej do Starej Wsi?

04.11.2020


Gmina Brwinów opublikowała zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Młochowskiej na odcinku od ul. Południowej w Żółwinie do granicy z gminą Nadarzyn.
Zadanie obejmuje m.in. zaprojektowanie jezdni o szerokości sześciu metrów, ścieżki rowerowej, pobocza, zjazdów na działki oraz odwodnienia powierzchniowego do rowów.
Zgodnie z wcześniejszymi planami ten odcinek Młochowskiej, stanowiący dogodny dojazd do trasy S8, miał być utwardzony w tym roku, jednak okazało się to niemożliwe ze względu na kwestie dotyczące m.in. własności gruntu. W zamian za to utwardzono początkowy odcinek Młochowskiej. (ike)


więcej informacji »


skomentuj na FB

Destruktem od Jana Pawła II do Sarenki

10.06.2022

Po utwardzeniu destruktem ul. Młochowskiej na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej do wymiany nawierzchni pozostał już tylko fragment tego ważnego nie tylko dla Żółwina szlaku komunikacyjnego – między ul. Sarenki a Pieczarkową.

Drabina prawie do nieba

27.04.2022

W sobotę o godz. 13.00 na terenie OSP przy ul. Nadarzyńskiej odbędzie się powitanie kupionego w Belgii podnośnika hydraulicznego koszowego. Z tej okazji strażacy zapraszają mieszkańców na kiełbaski z grilla.

Destrukt na kolejnych ulicach

13.04.2022

Zgodnie z informacją przekazaną przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na Facebooku w tym roku w Żółwinie przewidziane są do utwardzenia destruktem bitumicznym ulice: Młochowska - na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej, Krótka (łączy Młochowską i Zarybie), Leśne Echa (odchodzi od Południowej) oraz Żwirka i Muchomorka (odchodzi od ul. Leśne Echa). W Tereni powinna być utwardzona ul. Jagodowa – od posesji nr 12 do końca.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2022 IKE - Usługi Literackie