wtorek, 26 stycznia 2021

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kto zaprojektuje Młochowską - od Południowej do Starej Wsi?

04.11.2020


Gmina Brwinów opublikowała zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Młochowskiej na odcinku od ul. Południowej w Żółwinie do granicy z gminą Nadarzyn.
Zadanie obejmuje m.in. zaprojektowanie jezdni o szerokości sześciu metrów, ścieżki rowerowej, pobocza, zjazdów na działki oraz odwodnienia powierzchniowego do rowów.
Zgodnie z wcześniejszymi planami ten odcinek Młochowskiej, stanowiący dogodny dojazd do trasy S8, miał być utwardzony w tym roku, jednak okazało się to niemożliwe ze względu na kwestie dotyczące m.in. własności gruntu. W zamian za to utwardzono początkowy odcinek Młochowskiej. (ike)


więcej informacji »


skomentuj na FB

Żółwińska statystyka

19.01.2021

W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca zaplanowano Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Pierwszy taki spis w Polsce przeprowadzono równo sto lat temu – w 1921 r.

Nowe skrzydło starej szkoły

31.12.2020

W ostatnim dniu 2020 r. na budowie nowego skrzydła szkoły podstawowej trwały prace, słychać było dźwięk maszyn i narzędzi.

Wolniej na Kasztanowej

17.12.2020

Zwolnieniem pedału gazu zareagowała większość kierowców na widok prędkości własnego samochodu widocznej na nowo zamontowanym przy Kasztanowej wyświetlaczu.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2021 IKE - Usługi Literackie online games