poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Kup bombkę, pomóż uczniom

13.12.2013


Ozdoby choinkowe, rękodzieło, a nawet dzieła sztuki będzie można kupić na kiermaszu organizowanym w sobotę, 14 grudnia, przez Radę Rodziców w Zespole Szkół w Podkowie Leśnej. Uczą się w nim także dzieci z Żółwina.

Od 10.00 do 13.00 w budynku szkoły przy ul. Jana Pawła II 20 będą czynne stoiska poszczególnych klas z rękodziełem uczniów. Oddzielnie zostaną wystawione bombki i inne ozdoby choinkowe przygotowane w czasie zajęć świetlicowych. O godz. 11.00 rozpocznie się aukcja dzieł sztuki, przedmiotów użytkowych i publikacji z autografem. W czasie kiermaszu będzie działać kawiarenka z ciastami przygotowanymi przez uczniów i rodziców.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony m.in. na projekty edukacyjne, nagrody w konkursach szkolnych oraz na wsparcie uczących się w Zespole Szkół dzieci uchodźców.


skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie