środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Na co wydać 50 tysięcy?

20.08.2017


Oto propozycje podziału funduszu sołeckiego nadesłane na nasz profil na FB oraz skrzynkę kontakt@zolwin.pl: ułożenie asfaltu i budowa oświetlenia na odcinku Nadarzyńskiej w pobliżu Młochowskiej, zadbanie o ul. Młochowską, oświetlenie ul Polnej nękanej przez dziki, oświetlenie innych ulic tonących w ciemnościach, doposażenie placu zabaw przy Nadarzyńskiej, ustawienie obok niego kilku trenażerów dla rodziców, przywrócenie tablicy ze zaktualizowanym planem Żółwina i Tereni na rogu Nadarzyńskiej i Kasztanowej, posadzenie nowych drzew na Słonecznej.

Do wydania jest w sumie nieco ponad 50 tys. zł (ponad 9 tys. z tegorocznego funduszu sołeckiego i prawie 42 tys. z przyszłorocznego). Decyzje w tej sprawie podejmą mieszkańcy na zebraniu wiejskim 22 sierpnia. 4 września burmistrz Arkadiusz Kosiński opowie o planowanych inwestycjach w naszym sołectwie, w tym tej, która budzi największe zainteresowanie: kanalizacji.

W tym roku po raz pierwszy rozdzielono podział funduszu sołeckiego i spotkanie z burmistrzem. (ike)

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie