środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Ograniczą ruch przed wyniesieniem skrzyżowania

30.08.2017


W czwartek powinna rozpocząć się budowa wyniesionego skrzyżowania Nadarzyńskiej, Słonecznej i Mokrej. W związku z tym nastąpi ograniczenie ruchu.

Wykonawca inwestycji – właściciel firmy z Milanówka, która kończy budowę ciągu pieszo-rowerowego – za pośrednictwem zolwin.pl prosi kierowców samochodów ciężarowych o omijanie skrzyżowania na czas budowy, która ma potrwać około tygodnia. Dla samochodów osobowych i dostawczych będzie przejezdny jeden pas ruchu.

W ramach przebudowy skrzyżowania zostanie całkowicie zerwana nawierzchnia asfaltowa z kilkunastometrowych odcinków Nadarzyńskiej (po zachodniej i wschodniej stronie Słonecznej), Słonecznej i Mokrej.

Wyniesione skrzyżowanie będzie ułożone z czerwonej kostki fazowej. Wykonawca w ramach tej inwestycji chciałby poszerzyć krótki odcinek Nadarzyńskiej po zachodniej stronie Słonecznej, tak by miał on tę samą szerokość, co za skrzyżowaniem - po wschodniej stronie Słonecznej. (ike)

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie