środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Owczarnia zasypuje szamba

11.01.2017


"Mieszkańcy kolejnych ulic w Owczarni mogą się przyłączać do nowo powstałej kanalizacji sanitarnej. Gmina Brwinów odebrała pierwszy etap tej inwestycji" – informuje portal brwinow.pl.

Do tej pory wykonano kanalizację w północnej części Owczarni (ulice: Letniskowa, Gołębia, Leśna, Milanowiecka, Piastowska, Jagiellońska, część Słonecznej i Mieszka I). Zgodnie z informacją brwinow.pl "Mieszkańcy tych ulic, którzy w latach 2005-2006 zawarli z gminą Brwinów umowę na wykonanie projektu przyłącza, mogą odbierać swoje projekty w Urzędzie Gminy Brwinów".

Warto przypomnieć, że podobne umowy zawarło wielu mieszkańców Żółwina. Kiedy kanalizacja dotrze do naszej wsi? Zgodnie z zapowiedzią burmistrza Arkadiusza Kosińskiego powinno to nastąpić w przyszłym roku. (ike)
Budowa kanalizacji w Owczarni. Zdjęcie: Biuro Promocji Urzędu Gminy Brwinów

skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie