sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Paweł Nyc – radny z Żółwina

22.10.2018


Paweł Nyc (36 lat) jako jedyny z sześciorga mieszkańców Żółwina kandydujących w niedzielnych wyborach do 21-osobowej Rady Miejskiej w Brwinowie uzyskał mandat radnego. Do rady nie wszedł dotychczasowy radny Józef Streżyński (68 lat) kandydujący z Komitetu Wyborczego Wyborców Arkadiusza Kosińskiego "Dobro Wspólne".

Poza Pawłem Nycem, kandydatem Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska, z naszego okręgu obejmującego Żółwin, Terenię, Owczarnię i Otrębusy do Rady Miejskiej w Brwinowie weszły trzy osoby z "Dobra Wspólnego": Sławomir Rakowiecki (mieszkaniec Owczarni, dotychczasowy przewodniczący rady), Lidia Iwoła (mieszkanka Owczarni, wicedyrektorka żółwińskiej szkoły) oraz Marta Bartos z Otrębus. Mandat uzyskał również kandydat Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość Karol Kühn, mieszkaniec Otrębus. (ike)

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie