sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Potrzebne nowe połączenie Słonecznej i Szkolnej

31.08.2017


Rozpoczęta budowa wyniesionego skrzyżowania Nadarzyńskiej, Słonecznej i Mokrej pokazuje mankamenty żółwińskiej siatki ulic.

Cały czas będzie utrzymywana przejezdność Nadarzyńskiej i Słonecznej dla samochodów osobowych i dostawczych, TIR-y tędy nie przejadą. Wykonawca ma prawo zamknąć dla ruchu wjazd i wyjazd z Mokrej.

Gdyby na półtorakilometrowym odcinku Słonecznej była przecznica dochodząca do Szkolnej, niedogodności związane z przebudową skrzyżowania byłyby dużo mniejsze. Niestety, na dużym terenie między Nadarzyńską, Słoneczną, Graniczną i Szkolną są jedynie ślepe, niepołączone ze sobą odnogi. W efekcie przedłuża się droga do domów, rośnie natężenie ruchu na głównych ulicach.

Żółwin potrzebuje przelotowych ulic. (ike)

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie