sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Rozmiar ma znaczenie

12.08.2012


Wyhodowałeś ekologicznie gigantyczne jabłko, śliwkę, gruszkę, marchew, cebulę, pomidora? Zgłoś je do 30 września na konkurs ogłoszony przez Burmistrza Gminy Brwinów na największy owoc i warzywo. Masz szansę na wartościową nagrodę.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy oraz osoby mieszkające poza nią, które mają na jej terenie grunty uprawne lub ogrody. Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach – na najbardziej dorodny owoc i najbardziej dorodne warzywo. "Dorodność" ma się wyrażać w wadze, wielkości i objętości.

Powołana przez Burmistrza komisja do 5 października wyłoni zwycięzców. Otrzymają oni nagrody rzeczowe, których łączna wartość wyniesie tysiąc złotych. Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani dyplomem. (ike)

skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie