sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Spotkanie z burmistrzem w OSP

21.08.2020


21 września o godz. 18.00 w OSP przy Nadarzyńskiej 25 odbędzie się coroczne spotkanie burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami Żółwina i Tereni.

Informując o spotkaniach z mieszkańcami gminy (w sumie ma być ich 16), burmistrz na swoim profilu na FB napisał: „Biłem się z myślami - namawiany do rezygnacji w tym roku ze spotkań w związku z panującą epidemią - czy nie zrobić sobie przerwy... Doszedłem jednak do wniosku, że spotkania te są potrzebne - zarówno dla mnie, jak i dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani sprawami gminy i swoich miejscowości - bo pozwalają na bezpośrednią wymianę informacji i wyjaśnień a przy tym są okazją do przedstawienia spostrzeżeń, uwag, opinii, wniosków czy postulatów”.

Na zdjęciu: spotkanie z burmistrzem – bez maseczek i przyłbic - w 2019 r.Na zdjęciu: spotkanie z burmistrzem – bez maseczek i przyłbic - w 2019 r.skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie