wtorek, 20 października 2020

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Spotkanie z burmistrzem w OSP

21.08.2020


21 września o godz. 18.00 w OSP przy Nadarzyńskiej 25 odbędzie się coroczne spotkanie burmistrza gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami Żółwina i Tereni.

Informując o spotkaniach z mieszkańcami gminy (w sumie ma być ich 16), burmistrz na swoim profilu na FB napisał: „Biłem się z myślami - namawiany do rezygnacji w tym roku ze spotkań w związku z panującą epidemią - czy nie zrobić sobie przerwy... Doszedłem jednak do wniosku, że spotkania te są potrzebne - zarówno dla mnie, jak i dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani sprawami gminy i swoich miejscowości - bo pozwalają na bezpośrednią wymianę informacji i wyjaśnień a przy tym są okazją do przedstawienia spostrzeżeń, uwag, opinii, wniosków czy postulatów”.

Na zdjęciu: spotkanie z burmistrzem – bez maseczek i przyłbic - w 2019 r.Na zdjęciu: spotkanie z burmistrzem – bez maseczek i przyłbic - w 2019 r.skomentuj na FB

Burmistrz odwołuje spotkanie

16.10.2020

Kolejne ograniczenia związane z walką z koronawirusem zmusiły burmistrza Arkadiusza Kosińskiego do odwołania spotkań z mieszkańcami gminy Brwinów, w tym także z mieszkańcami Żółwina i Tereni.

Przepompownia osadzona

08.10.2020

W czwartek został wykonany najtrudniejszy, związany z powstrzymaniem napierającej wody, etap budowy kanalizacji w ul. Nadarzyńskiej. W wykopie o głębokości pięciu metrów osadzono przepompownię.

Nowy termin spotkania z burmistrzem

06.10.2020

Wtorek, 10 listopada, godz. 18.00 – to nowy termin przełożonego spotkania burmistrza Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami Żółwina i Tereni w OSP przy Nadarzyńskiej 25.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie