sobota, 13 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Superniania w Otrębusach

08.10.2012


"I ty możesz mieć superdziecko" – to temat spotkania z Dorotą Zawadzką, "Supernianią", na które zapraszają Burmistrz Gminy Brwinów oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Otrębusach. Odbędzie się ono we wtorek 9 października o godzinie 18.00 w ZS w Otrębusach przy ul. Piaseckiego 2. Wstęp wolny.

Dorota Zawadzka zanim została TVN-owską "Supernianią", skończyła psychologię, sprawdziła metody wychowawcze, opiekując się własnymi synami i cudzymi dziećmi. Obecnie wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, jest członkinią kapituły konkursu "Świat przyjazny dziecku".

Temat spotkania w Otrębusach jest tytułem książki Doroty Zawadzkiej. Jesteśmy pewni, że autorka chętnie złoży na niej swoją dedykację. (ike)skomentuj na FB

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

Przetarg na Młochowską unieważniony

10.04.2024

Mimo zgłoszenia trzech ofert gmina Brwinów unieważniła przetarg na rozbudowę ul. Młochowskiej od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie