środa, 29 czerwca 2022

Żółwin, mazowieckie

Aktualności

Z Żółwina do Pruszkowa i Warszawy

16.10.2014


Mieszkańcy Żółwina kandydują nie tylko do Rady Miejskiej w Brwinowie, lecz także do Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

O mandat w Radzie Powiatu ubiegają się: 34-letni Krzysztof Antoni Łukasiewicz z komitetu Polska Razem Jarosława Gowina oraz 58-letni Cezary Malec z komitetu Platformy Obywatelskiej. Obydwaj ubiegają się o mandat z okręgu numer 4, który obejmuje naszą gminę.

Troje mieszkańców naszej wsi ubiega się o mandat radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego: 18-letnia Patrycja Tarasiuk oraz startujący z naszego okręgu 44-letnia Katarzyna Anna Czerwińska i 41-letni Jacek Stanisław Zieliński. Cała trójka kandyduje z komitetu Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke. (ike)skomentuj na FB

Destruktem od Jana Pawła II do Sarenki

10.06.2022

Po utwardzeniu destruktem ul. Młochowskiej na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej do wymiany nawierzchni pozostał już tylko fragment tego ważnego nie tylko dla Żółwina szlaku komunikacyjnego – między ul. Sarenki a Pieczarkową.

Drabina prawie do nieba

27.04.2022

W sobotę o godz. 13.00 na terenie OSP przy ul. Nadarzyńskiej odbędzie się powitanie kupionego w Belgii podnośnika hydraulicznego koszowego. Z tej okazji strażacy zapraszają mieszkańców na kiełbaski z grilla.

Destrukt na kolejnych ulicach

13.04.2022

Zgodnie z informacją przekazaną przez burmistrza Arkadiusza Kosińskiego na Facebooku w tym roku w Żółwinie przewidziane są do utwardzenia destruktem bitumicznym ulice: Młochowska - na odcinku od Leśnej do Nadarzyńskiej, Krótka (łączy Młochowską i Zarybie), Leśne Echa (odchodzi od Południowej) oraz Żwirka i Muchomorka (odchodzi od ul. Leśne Echa). W Tereni powinna być utwardzona ul. Jagodowa – od posesji nr 12 do końca.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2022 IKE - Usługi Literackie online games