Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Chodnik na dożynki?

(12.03.2015) - wspólne sprawy

- Przetarg na budowę chodnika wraz z odwodnieniem przy Nadarzyńskiej zostanie ogłoszony prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja – poinformował zolwin.pl były wieloletni radny Mieczysław Zieliński. Być może nowy chodnik – na odcinku od Leśnej do Kasztanowej – zostanie oddany do użytku przed organizowanymi tradycyjnie w drugiej połowie sierpnia dożynkami gminnymi.

Projekt inwestycji jest już gotowy, trwają ostatnie prace kosztorysowe. Budowa chodnika powinna rozpocząć się od ulicy Leśnej, by nie wstrzymywała jej procedura związana z wykupem fragmentu działki na rogu Nadarzyńskiej i Kasztanowej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zostanie przeprofilowane skrzyżowanie. Poza chodnikiem i odwodnieniem inwestycja obejmuje przejścia dla pieszych z wyniesioną – dla spowolnienia ruchu samochodowego - powierzchnią. (ike)Chodnik na dożynki?

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie