Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

sobota, 26 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

31 sierpnia w remizie

(19.08.2015) - wspólne sprawy

Zebranie wiejskie z udziałem burmistrza Arkadiusza Kosińskiego odbędzie się 31 sierpnia w remizie OSP – poinformował zolwin.pl sołtys Karol Marchwiak. Uczestnicy zebrania uchwalą sposób wydania funduszu sołeckiego w 2016 r.

Na wstępnie uzgodnionej przez radę sołecką liście propozycji znalazły się m.in.: prace porządkowe, projekt oświetlenia ul. Granicznej na odcinku od Szymanowskiego do Słonecznej (wspólnie z Terenią), zakup pierwszych urządzeń na siłownię, która zostanie urządzona obok Orlika, dofinansowanie remontu OSP oraz imprezy z cyklu Żółwińskie Spotkania z Historią.

Godzina rozpoczęcia zebrania wiejskiego zostanie ustalona na początku przyszłego tygodnia. (ike)31 sierpnia w remizieKomentarze użytkowników


Andrzej (20-08-2015 15:32)

Wszystkie propozycje są sensowne, ale te 32 tys. to kropla w morzu potrzeb Żółwina, jakkolwiek byśmy tego nie podzielili. Dlatego, nie traćmy czasu jak w ubiegłym roku na jałowe dyskusje, przegłosujmy sprawę funduszu sołeckiego szybko i sprawnie. Skupmy się na merytorycznej rozmowie z Panem Burmistrzem na tematy ważne dla naszej wsi, a być może dla Niego niewygodne, gdzie gra idzie o dużo większe pieniądze.
barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie