Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 23 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Chodnika na razie nie będzie

(14.09.2015) - wspólne sprawy

Arkadiusz Kosiński unieważnił przetarg na budowę chodnika wraz z odwodnieniem wzdłuż ul. Nadarzyńskiej (od Kasztanowej do Słonecznej), bo nie zgłosił się żaden oferent.

Tym samym nie spełni się obietnica burmistrza, że inwestycja rozpocznie się jeszcze we wrześniu. Niewielkie są szanse, by okrojony przez władze gminy w sierpniu chodnik (zgodnie z planem miał się zaczynać przy Wolcie i kończyć na skrzyżowaniu z Leśną) był gotowy do końca roku. (ike)Chodnika na razie nie będzieKomentarze użytkowników


Józef Streżyński (16-09-2015 13:40)

Jakieś fatum ciąży nad tym chodnikiem. Osobiście stawilem się 10 września w Urzędzie Gminy na otwarcie ofert przetargowych. Nie było ani jednej oferty. Muszę wysondować przyczyny tego zjawiska. W międzyczasie przetarg będzie powtórnie ogłoszony. Termin realizacji inwestycji będzie określony na 15 grudnia br z możliwością przesunięcia na rok przyszły ze względu na ewentualne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Informacja pochodzi od właściwych urzędników Gminy.


Grzegorz (15-09-2015 21:06)

Proszę Państwa,
żenada. Napisałem już do p. burmistrza.
Jedyne co nam pozostaje to inicjatywa obywatelska piętnująca tą indolencję i samozadowolenie.


Katarzyna (15-09-2015 10:17)

Skandal! Musimy poczekać chyba na wypadek śmiertelny, żeby ktoś wreszcie zauważył, ze w normalnym kraju chodniki są NIEZBĘDNE!


Anna (15-09-2015 07:30)

Oburzające. Co w tej sprawie robi radny wybrany z Żółwina?
barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie