Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 30 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Przed pierwszym koszeniem

(10.02.2016) - wspólne sprawy

Opłaty za odbiór odpadów komunalnych pozostają na tym samym poziomie, lecz w ramach tej kwoty będziemy mogli wystawić jedynie dwa worki miesięcznie z odpadami zielonymi (chodzi głównie o trawę i liście). W ub. r. w miesiącach letnich mieliśmy prawo wystawić nawet 10 worków.

Szczegółową informację w tej sprawie zamieścił na swoim profilu na FB Arkadiusz Kosiński. Za odbiór kolejnych worków będzie trzeba zapłacić firmie odbierającej odpady - według burmistrza od 3 do 5 zł za worek.

Arkadiusz Kosiński poinformował także o przyjęciu przez Radę Miejską w Brwinowie uchwały umożliwiającej bezpłatne użyczenie od gminy kompostownika o pojemności 700 lub 1100 litrów, który po pięciu latach przechodziłby na własność użytkownika. Wnioski o użyczenie kompostownika będzie można składać prawdopodobnie od kwietnia. (ike)


szczegóły na FB Burmistrza >>>barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie