Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

wtorek, 29 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Nadarzyńska będzie zamknięta

(18.05.2016) - wspólne sprawy

W związku z planowanym w przyszłym tygodniu rozpoczęciem budowy chodnika wraz z odwodnieniem kierowcy muszą się liczyć z wyłączeniem dla ruchu części ul. Nadarzyńskiej, a mieszkańcy – z utrudnieniami związanymi z wjazdem i wyjazdem z posesji. Koordynator budowy Jacek Dziubiński zapewnia jednak zolwin.pl, że nie trzeba będzie trzymać samochodów u sąsiadów mieszkających poza terenem objętym inwestycją.

- Roboty rozpoczną się w rejonie skrzyżowania Nadarzyńskiej ze Słoneczną i Mokrą – informuje Jacek Dziubiński. – Będziemy posuwali się w kierunku Kasztanowej, przy czym jako pierwszy zostanie wyłączony z ruchu odcinek Nadarzyńskiej do Klonowej. W ramach odwodnienia wykopiemy głęboki rów pod jezdnią. Nie zamierzamy odciąć mieszkańców od świata, będziemy starali się zachować dojazdy do posesji, ale mamy do nich prośbę o uzgadnianie swoich wyjazdów z naszymi pracownikami, upewnienie się, czy np. nie będzie kłopotu z powrotem, bo w tym czasie przed ich bramą zostanie wykonany wykop. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji. Problemy ze swobodnym wjazdem lub wyjazdem z posesji nie powinny trwać dłużej niż kilka godzin.

Prace na odcinku od Słonecznej do Klonowej zaplanowano na ok. pięć tygodni, w tym czasie będzie obowiązywał objazd Łąkową i Mokrą. Prace na odcinku od Klonowej do Kasztanowej mają potrwać trzy tygodnie, objazd będzie biegł Łąkową i Klonową. W ramach inwestycji zostanie wykonanych ok. stu metrów odwodnienia ul. Słonecznej, będzie ona jednak przejezdna. (ike)

Tu rozpoczną się prace przy budowie chodnika i odwodnieniaNadarzyńska będzie zamknięta

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie