Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 23 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

3D w Grodzisku

(18.09.2012) - relaks

29 września w Kinie Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki odbędzie się pierwszy pokaz filmu w technologii 3D. Będzie nim Retrybucja – piąta część Resident Evil.

- Dzięki projektorowi cyfrowemu wchodzimy w inny wymiar – mówi zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer grodziskiego kina. – Widzowie będą czuli się u nas jak w multipleksach najbardziej znanych sieci. Będziemy mogli pokazywać zarówno filmy dla dzieci, jak i wysokobudżetowe filmy komercyjne dla starszych widzów.

Technologia cyfrowa sprawia, że dystrybuowane filmy w technologii 3D będą mogły wchodzić na grodziski ekran w okresie premierowym. Sławomir Gąsiewski zapewnia, że 3D nie zdominuje grodziskiej kinoteki, nadal będzie w niej dużo miejsca na kino ambitne, artystyczne. Już 21 września odbędzie się premiera filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o grupie Paktofonika.

Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie...!!!


Znacie? To koniecznie zobaczcie film. (ike)
barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie