Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

niedziela, 27 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Proszę wsiadać!

(27.11.2016) - wspólne sprawy

Po obu stronach ul. Szkolnej, w pobliżu skrzyżowania z Nadarzyńską, powstały nowe przystanki autobusowe. Od nowego roku poza istniejącą linią łączącą Żółwin i Owczarnię z Podkową Leśną i Brwinowem zostanie uruchomiona – m in. z myślą o uczniach Zespołu Szkół - nowa linia Żółwin-Owczarnia-Żółwin.

Na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej w Brwinowie we wtorek 29 listopada radni uchwalą plan rozwoju transportu publicznego. Bilet jednorazowy dla osób nieposiadających Brwinowskiej Karty Miejskiej (BKM) ma kosztować 3 zł, bilet miesięczny na jedną linię – 96 zł, na dwie - 130 zł, zaś na wszystkie linie obsługiwane przez gminę Brwinów – 150 zł. Posiadacze BKM będą płacić jedną trzecią tych kwot (1 zł. za bilet jednorazowy, za bilet miesięczny odpowiednio: 32, 43 i 50 zł). Dla dzieci do siódmego roku życia, uczniów do 21 roku życia oraz studentów do 26 roku życia z BKM przejazd gminnymi liniami autobusowymi będzie bezpłatny. (ike)Proszę wsiadać!

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie