Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Angielski raz, dwa, trzy

(27.09.2012)

Biblioteka Publiczna w Brwinowie zaprasza na bezpłatne komputerowe kursy angielskiego. Zapisać się na nie można w siedzibie biblioteki przy ul. Grodziskiej, w bibliotece dla dzieci przy ul. Kościuszki oraz w filii w Otrębusach.

Komputerowy kurs języka angielskiego opracowany został dla czterech poziomów zaawansowania: od początkującego po średniozaawansowany. Każdy poziom składa się z 22 lekcji obejmujących w sumie ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów – do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki.

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych, które po zapisaniu się i ustaleniu terminu będą samodzielnie korzystać z lekcji w bibliotece. Przejście wszystkich czterech poziomów zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie przychodził na kurs dwa razy w tygodniu. Osoby, które nigdy nie uczyły się angielskiego, rozpoczną naukę od pierwszego poziomu. Uczestnicy, który opanowali już podstawy języka, mogą od razu wybrać poziom trzeci lub czwarty – dla średniozaawansowanych. Po poprawnym wykonaniu ponad 80 proc. poleceń dostępnych w ramach jednego poziomu uczestnik dostanie certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według klasyfikacji Rady Europy.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.

Informacji udzielają pracownicy Biblioteki Publicznej w Brwinowie.
E-mail: infocentrum@biblioteka.otrebusy.pl
Biblioteka Publiczna w Brwinowie, ul. Grodziska 12, tel. 22 729 57 55
Biblioteka dla dzieci, ul. Kościuszki 1E, tel. 22 729 30 84
Filia w Otrębusach, ul. Wiejska 1, tel. 22 758 50 79
Biuro Promocji - Urząd Gminy Brwinów
barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie