Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

sobota, 26 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

4 kwietnia wybierzemy sołtysów

(11.03.2019) - wspólne sprawy

W czwartek 4 kwietnia odbędą się zebrania sołeckie, na których zostaną wybrani sołtysi oraz rady sołeckie Żółwina i Tereni.

"W głosowaniu mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy sołectwa, którzy znajdują się w gminnym rejestrze wyborców. Wyboru sołtysa i członków rady sołeckiej dokonuje się spośród nieograniczonej liczby kandydatów, w głosowaniu tajnym i bezpośrednim, zwykłą większością głosów" – informuje portal gminy Brwinów, który publikuje także harmonogram zebrań sołeckich. Do udziału w nich zaprasza mieszkańców burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Zebranie sołeckie w Żółwinie – zgodnie z harmonogramem - rozpocznie się o godz. 18.00 w OSP, natomiast zebranie sołeckie w Tereni o godz. 17.00 (Terenia 11).

Chcieliśmy wyilustrować tę informację tablicami z nazwami miejscowości, niestety Terenia do tej pory takiej tablicy nie ma. W odruchu solidarności z najbliższą sąsiadką nie wklejamy pod tekstem zdjęcia tablicy Żółwina. (ike)


informacja o wyborach >>>barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie