Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Żółwin do boju

(11.09.2013) - relaks

Reprezentacja sołectwa Żółwin pod wodzą kapitana Mirosława Tobera weźmie udział w niedzielnym II Turnieju Sołectw w Piłce Nożnej. Początek o godzinie 10.00 na Orliku przy ul. Szkolnej.

W ubiegłym roku, mimo ambitnej postawy i woli walki, drużyna naszej wsi nie zdołała wyjść z grupy eliminacyjnej – zwyciężył Domaniew, który w finale pokonał Owczarnię. Tym razem może być lepiej, bo drużyna Żółwińskiego Klubu Przyjaciół Piękna Futbolu regularnie rozgrywa mecze z Hartaczami Stara Wieś.

Jak poinformował zolwin.pl Paweł Bartosiewicz, animator Orlika, do udziału w turnieju można zgłaszać się do piątku. Drużyny powinny liczyć maksymalnie 12 zawodników, czyli dwa razy więcej, niż wyjdzie na boisko. Hokejowe zmiany zapewnią każdemu udział w meczach.

W ubiegłym roku, obserwując profesjonalny poziom niektórych graczy, postulowaliśmy, by turniej miał charakter wyłącznie amatorski, bo zawodnicy trenujący w klubach mają dostatecznie wiele możliwości sprawdzenia swoich umiejętności. Regulamin obecnego turnieju zmierza w tym kierunku – nie mogą w nim wystąpić piłkarze zrzeszeni w PZPN i OZPN.

Zwycięzcy mogą liczyć na puchary i medale, zaś kibice na emocjonującą, a zarazem pełną uroku imprezę we wczesnojesiennym żółwińskim plenerze. Oby tylko dopisała pogoda!

Turniej jest częścią Dni Brwinowa. Ich tegoroczną kulminacją będzie występ - w sobotę o 18.30 na stadionie miejskim - zespołu KULT. (ike)Żółwin do boju

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie