Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

piątek, 18 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Indywidualne konto śmieciowe

(05.12.2013)

Urząd Gminy Brwinów rozpoczął wysyłanie listów do właścicieli domów z informacją o indywidualnym koncie, na które będzie można dokonywać kwartalnych wpłat za wywóz śmieci.

Listy otrzymają tylko ci, którzy złożyli aktualizację deklaracji po obniżce stawek za wywóz śmieci. Urząd Gminy zwraca się z apelem do osób, które tego nie zrobiły, o bezzwłoczną aktualizację deklaracji.

Właściciele nieruchomości, którzy do 20 grudnia nie otrzymają pisma z informacją o indywidualnym koncie, powinni skontaktować się z Referatem Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Brwinów – osobiście lub telefonicznie (22 738 25 91, 22 729 63 64)

15 grudnia mija termin kolejnej płatności za odbiór odpadów. Zanim indywidualne numery trafią do ich właścicieli, pieniądze można wpłacać na ogólny rachunek bankowy gminy albo bezpośrednio w kasie Urzędu Gminy Brwinów. (ike)Indywidualne konto śmieciowe

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie