Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Aktualności

Burmistrz pyta

(19.03.2014) - wspólne sprawy

Arkadiusz Kosiński zbada nastroje mieszkańców gminy Brwinów. Jak informuje portal brwinow.pl, w dwie najbliższe soboty (22 i 29 marca) ankieterzy zostawią w 360 wybranych losowo gospodarstwach domowych ankiety z pytaniami o ocenę warunków życia i jakości usług publicznych.

"Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli mi ocenić pracę Urzędu Gminy i innych instytucji gminnych, wprowadzać ulepszenia i lepiej spełniać Państwa oczekiwania" – napisał burmistrz w liście dołączonym do ankiety.

Ankieterami będą studenci Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Rozpoznamy ich po imiennych identyfikatorach podpisanych przez burmistrzów gminy Brwinów i Podkowy Leśnej. Poproszą o wypełnienie ankiety jeszcze tego samego dnia.

"Udział w badaniu jest dobrowolny, a ankieta - całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień i będą publicznie dostępne m.in. na stronie brwinow.pl. Spotkanie podsumowujące planowane jest na przełomie czerwca i lipca" – czytamy na portalu gminy. Kilka miesięcy później – 16 listopada – odbędzie się najbardziej wiarygodne badanie nastrojów mieszkańców gminy – wybory władz samorządowych, w tym nowych radnych i burmistrza. (ike)Burmistrz pyta

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie