Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 21 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Relaks

Domaniew rządził na Orliku

(06.09.2014) - relaks

Piłkarze z Domaniewa wygrali w sobotę III Turniej Sołectw na żółwińskim Orliku, pokonując w finale Owczarnię. Drużyna naszej wsi nie zdołała wyjść z "grupy śmierci" – po zwycięstwie nad Biskupicami uległa obu późniejszym finalistom.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 7 drużyn. Podzielono je na dwie grupy. Występujący w zielonych koszulkach piłkarze Żółwina łatwo wygrali z Biskupicami, a następnie po zaciętej walce przegrali jedynie jedną bramką z Domaniewem. W meczu o wyjście z grupy z Owczarnią, mimo świetnego dopingu cheerleaderek machających zielonymi pomponami, zabrakło im sił.

Druga grupa eliminacyjna (Koszajec, Krosna, Parzniew) była zdecydowanie słabsza. W półfinale Domaniew rozbił Koszajec, zaś Owczarnia Krosnę-Wieś. Piłkarze Krosny obrażeni na popełniającego ich zdaniem rażące błędy sędziego nie wyszli na boisko na mecz o trzecie miejsce. Koszajec zdobył je walkowerem.

W finale Domaniew poza boiskową szóstką miał pięciu zmienników gotowych w każdej chwili do gry, Owczarnia – zaledwie jednego. Domaniew strzelił trzy bramki, piłkarze Owczarni zrewanżowali się w końcówce meczu jedną. Tym samym drużyna z Domaniewa wygrała turniej po raz drugi, rewanżując się Owczarni za ubiegłoroczną porażkę. (ike)


galeria >>>

Domaniew rządził na Orliku


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie