Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 21 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Relaks

Grodziska kinoteka

(17.07.2012) - relaks

Już we wrześniu w naszym kinie będzie można oglądać filmy w technologii cyfrowej 3D – poinformował zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer najlepszego w okolicy Żółwina kina – Kina Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.

Sławomir Gąsiewski podkreśla, że mimo tylko jednej sali projekcyjnej placówka ma ambicje bycia grodziską kinoteką: - Chcemy pokazywać najgłośniejsze filmy komercyjne, ale równocześnie prezentować kino artystyczne, studyjne, niszowe – mówi Sławomir Gąsiewski. Zapowiada, że będą tu organizowane pokazy premierowe (kilka premier polskich filmów już było – m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland).

Grodziskie kino ma ofertę zarówno dla dzieci, jak i dla seniorów (bilety nawet po złotówce!). Ciekawostką jest "Kino dla Mam" – panie mogą oglądać filmy w towarzystwie pociech w wózku. Do osób, które lubią nie tylko oglądać filmy, ale i o nich rozmawiać, jest adresowany Grodziski Klub Filmowy. (ike)

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie