Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

sobota, 26 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Chodnikiem do szkoły

(25.07.2012) - wspólne sprawy

Być może jeszcze w tym roku uczniowie Zespołu Szkół w Żółwinie będą mogli przejść chodnikiem od ulicy Nadarzyńskiej do budynku szkoły.

Od zatoczki dla samochodów na wysokości Orlika rozpoczęły się w poniedziałek prace przy ulicy Szkolnej, których zasadniczym celem jest budowa chodnika. Krótki fragment istniejącego chodnika biegnący od ulicy Nadarzyńskiej nazwano I etapem inwestycji. Ze względu na brak środków finansowych Urząd Gminy Brwinów planował pierwotnie podzielenie inwestycji na dwa kolejne, realizowane odrębnie etapy. Jednak odstąpiono od tego zamiaru.

Jak poinformował zolwin.pl Aleksander Pepłoński, podinspektor ds. drogowych Gminy, udało się znaleźć sposób, by połączyć oba etapy budowy. Choć oficjalnie termin oddania całego chodnika na razie nie uległ zmianie, to - jak zapewnił nas Aleksander Pepłoński - jeśli pogoda dopisze, chodnik będzie gotowy jeszcze w tym roku (ike)

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie