Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Znamy trasę chodnika

(11.09.2014) - wspólne sprawy

Do tej pory burmistrz Arkadiusz Kosiński nie przesłał naszemu portalowi zarysu koncepcji chodnika wzdłuż Nadarzyńskiej i Słonecznej, który nie wyświetlił się na ekranie w czasie wtorkowego spotkania z mieszkańcami. Mimo wątpliwości naszych czytelników szkic projektu istnieje – potwierdził to zolwin.pl radny Mieczysław Zieliński.

Zgodnie z relacją radnego budowa chodnika rozpocznie się w przyszłym roku od ul. Nadarzyńskiej. Od Kasztanowej do Klonowej chodnik ma biec po północnej stronie Nadarzyńskiej (na krótkim odcinku od Kasztanowej także po stronie południowej). Od Klonowej do Słonecznej chodnik przejdzie na stronę południową, zaś od Słonecznej do Leśnej – ponownie wróci na północną. Trzymetrowy ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż Słonecznej będzie biegł po zachodniej stronie ulicy.

Projekt chodnika ma być w całości wykonany do końca roku. W 2015 r. na jego budowę przeznaczono 570 tys. zł. Mieczysław Zieliński ma nadzieję, że już za rok przejdziemy chodnikiem po Nadarzyńskiej. (ike)

Słoneczna bez chodnikaZnamy trasę chodnika


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie