Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

środa, 30 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Kto zbuduje nam chodnik?

(18.10.2014) - wspólne sprawy

42-letni Arkadiusz Kosiński - urzędujący od czterech lat burmistrz gminy, mieszkaniec Brwinowa - w walce o reelekcję zmierzy się z dwiema paniami: 40-letnią mieszkanką Brwinowa Marzeną Mariolą Sobieraj oraz 52-letnią mieszkanką Otrębus Justyną Moniką Woźniak.

Kandydat i kandydatki reprezentują trzy największe komitety wyborcze w gminie – wszystkie wystawiły kandydatów na radnych do Rady Miejskiej z okręgu 21. obejmującego Żółwin i Terenię.

Obecny burmistrz startuje z Komitetu Arkadiusza Kosińskiego "Dobro Wspólne", który jako jedyny zarejestrował kandydatów na radnych we wszystkich 21 okręgach. Z komitetu burmistrza w naszym okręgu o mandat ubiega się Józef Streżyński.

Marzena Sobieraj cztery lata temu bez powodzenia walczyła o mandat radnej z komitetu "Dobro Wspólne", obecnie jest kandydatką na burmistrza Aktywnej Gminy. W gronie 15 kandydatów na radnych z tego komitetu znajduje się Grzegorz Kogut z Żółwina.

Justyna Woźniak reprezentuje komitet Prawa i Sprawiedliwości. Wystawił on 20 kandydatów na radnych, w tym Mieczysława Skalskiego z Żółwina. Jako jedyny z trzech kandydatów ubiegających się o mandat z naszego okręgu ma on doświadczenie w pracy w Radzie Miejskiej – był radnym w latach 90.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada. (ike)

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie