Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Autobusem do szkoły i Orlika

(01.08.2012) - wspólne sprawy

Od września autobus z Brwinowa i Podkowy Leśnej do Żółwina będzie jeździł ulicą Graniczną do Szkolnej – poinformował zolwin.pl Radosław Marek, wiceprezes PKS Grodzisk Mazowiecki. To dobra informacja. Gorsza jest ta, że liczba kursów ma się zmniejszyć z trzynastu do jedenastu.

Obecnie autobus ma pętlę na rogu Słonecznej i Granicznej. Korekta trasy będzie polegała na przedłużeniu jej o jeden przystanek – zostanie on usytuowany obok Zespołu Szkół i kompleksu boisk Orlik. Tam będzie nowa pętla – autobus zawróci ulicą Szkolną do Granicznej i Południowej, a następnie będzie jechał dotychczasową trasą.

Z planowanego od września rozkładu jazdy, który przesłał zolwin.pl Radosław Marek, wynika, że zmiany godzin kursowania autobusów będą minimalne. Znacznie ważniejszy dla pasażerów może okazać się brak dwóch ostatnich wieczornych połączeń z Podkowy Leśnej – o godz. 20.14 i 21.14.

Cena biletu za przejazd w zależności od odległości będzie wynosić 2,5 i 3 zł – poinformował nas przedstawiciel PKS.
(ike)Autobusem do szkoły i Orlika


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie