Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Powiat narysował drogę z Żółwina do Starej Wsi

(18.07.2017) - wspólne sprawy

Budowa drogi łączącej ul Słoneczną w Żółwinie z ul. Grodziską w Starej Wsi znajduje się wśród propozycji nowych dróg powiatowych wymienionych w przygotowanym przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie "Planie sieci dróg powiatowych powiatu pruszkowskiego na lata 2017-2030".

Do 4 sierpnia można zgłaszać uwagi do tego dokumentu – wyłącznie pisemnie, za pomocą specjalnego formularza ankietowego.

Ewentualne nowe połączenie to zapewne dość mglista perspektywa. Realizację pilniejszych prac na istniejących odcinkach dróg powiatowych w Żółwinie powiat proponuje gminie Brwinów. Chodzi o rozbudowę skrzyżowania Nadarzyńskiej i Kasztanowej, budowę skrzyżowania wyniesionego na rogu Nadarzyńskiej i Słonecznej (ma to nastąpić w najbliższym czasie), wyprofilowanie i utwardzenie pobocza ul. Nadarzyńskiej (od Wolty do granicy z Owczarnią).

Stan techniczny obu dróg powiatowych, których odcinki przebiegają przez Żółwin: 1502W (Graniczna od granicy z Książenicami do Słonecznej, Słoneczna, Nadarzyńska od Słonecznej do Kasztanowej, Kasztanowa do granicy z Podkową) i 3109W (Nadarzyńska od Kasztanowej do granicy z Owczarnią), oceniono jako zadowalający, zaś stan oznakowania poziomego i pionowego jako dobry (1502W) i bardzo dobry (3109W). (ike)


szczegóły >>>

Powiat narysował drogę z Żółwina do Starej Wsi


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie