Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

poniedziałek, 28 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Fundusz podzielony

(22.08.2017) - wspólne sprawy

Przeszło trzydzieści osób, uczestników wtorkowego zebrania wiejskiego, zadecydowało o zmianie przeznaczenia części funduszu sołeckiego na rok 2017 i rozdysponowaniu funduszu na rok 2018.

11 tys. zł trafi na utwardzenie ul. Polnej, 9 tys. na oświetlenie Granicznej (Terenia ma dołożyć do tej inwestycji 5 tys., resztę - jak w przypadku utwardzenia Polnej - powinna dorzucić gmina).

Sprzątanie i odśnieżanie wraz z zakupem materiałów eksploatacyjnych pochłonie prawie 10 tys. Mniej więcej taka sama suma zostanie wydana na imprezy rekreacyjne, sportowe i kulturalne.

W przyszłym roku z funduszu sołeckiego ma być sfinansowane także zagospodarowanie terenu obok Orlika (być może powstanie tam boisko do siatkówki plażowej), a na siłowni plenerowej pojawi się nowy trenażer. Do tego dojdzie m.in. nowa sołecka tablica informacyjna, dwie ławki przy szkole, kosze na przystankach autobusowych przy Nadarzyńskiej i wieniec dożynkowy. (ike)Fundusz podzielony


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie