Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

niedziela, 27 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Ograniczą ruch przed wyniesieniem skrzyżowania

(30.08.2017) - wspólne sprawy

W czwartek powinna rozpocząć się budowa wyniesionego skrzyżowania Nadarzyńskiej, Słonecznej i Mokrej. W związku z tym nastąpi ograniczenie ruchu.

Wykonawca inwestycji – właściciel firmy z Milanówka, która kończy budowę ciągu pieszo-rowerowego – za pośrednictwem zolwin.pl prosi kierowców samochodów ciężarowych o omijanie skrzyżowania na czas budowy, która ma potrwać około tygodnia. Dla samochodów osobowych i dostawczych będzie przejezdny jeden pas ruchu.

W ramach przebudowy skrzyżowania zostanie całkowicie zerwana nawierzchnia asfaltowa z kilkunastometrowych odcinków Nadarzyńskiej (po zachodniej i wschodniej stronie Słonecznej), Słonecznej i Mokrej.

Wyniesione skrzyżowanie będzie ułożone z czerwonej kostki fazowej. Wykonawca w ramach tej inwestycji chciałby poszerzyć krótki odcinek Nadarzyńskiej po zachodniej stronie Słonecznej, tak by miał on tę samą szerokość, co za skrzyżowaniem - po wschodniej stronie Słonecznej. (ike)Ograniczą ruch przed wyniesieniem skrzyżowania


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie