Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

czwartek, 24 września 2020

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Dobro Wspólne kontra PiS

(18.09.2018) - wspólne sprawy

Jedynie dwie zarejestrowane listy kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Brwinowie - Komitetu Wyborczego Wyborców "Dobro Wspólne" Arkadiusza Kosińskiego oraz Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość - znalazły się w poniedziałek na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Dane nie są jeszcze ostateczne: choć termin zgłaszania list kandydatów upłynął w poniedziałek, procedura rejestracji potrwa zapewne jeszcze kilka dni. W 2010 r., gdy obowiązywała podobna do obecnej ordynacja z okręgami wielomandatowymi, o 21 miejsc radnych ubiegało się osiem komitetów wyborczych.

Na liście "Dobra Wspólnego" w okręgu nr 3 obejmującym Żółwin, Terenię, Owczarnię i Otrębusy znalazło się dwoje mieszkańców Żółwina - Agnieszka Olejniczak i Józef Streżyński, dwoje mieszkańców Owczarni - Lidia Iwoła i Sławomir Rakowiecki, oraz troje mieszkańców Otrębus - Marta Bartos, Jarosław Kleczko oraz Michał Haber. Z kolei na liście PiS nie ma mieszkańców Żółwina, znalazło się na niej dwoje mieszkańców Owczarni - Alicja Chordecka i Karol Rukszto, czworo mieszkańców Otrębus- Jolanta Kostyra, Barbara Ziębiec, Karol Kühn i Tomasz Róg, a także mieszkaniec Kań - Krzysztof Morawski. Z naszego okręgu do Rady Miejskiej w Brwinowie wejdzie pięć osób.

Wśród kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Brwinowie są m.in. Arkadiusz Kosiński, lider listy w okręgu nr 4, oraz poprzedni burmistrz Andrzej Guzik, "jedynka" w okręgu nr 1 na liście PiS.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października br. (ike)


informacja na stronie PKW >>>

Dobro Wspólne kontra PiS


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2020 IKE - Usługi Literackie