poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Relaks

Grodziska kinoteka

17.07.2012


Już we wrześniu w naszym kinie będzie można oglądać filmy w technologii cyfrowej 3D – poinformował zolwin.pl Sławomir Gąsiewski, menadżer najlepszego w okolicy Żółwina kina – Kina Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.

Sławomir Gąsiewski podkreśla, że mimo tylko jednej sali projekcyjnej placówka ma ambicje bycia grodziską kinoteką: - Chcemy pokazywać najgłośniejsze filmy komercyjne, ale równocześnie prezentować kino artystyczne, studyjne, niszowe – mówi Sławomir Gąsiewski. Zapowiada, że będą tu organizowane pokazy premierowe (kilka premier polskich filmów już było – m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland).

Grodziskie kino ma ofertę zarówno dla dzieci, jak i dla seniorów (bilety nawet po złotówce!). Ciekawostką jest "Kino dla Mam" – panie mogą oglądać filmy w towarzystwie pociech w wózku. Do osób, które lubią nie tylko oglądać filmy, ale i o nich rozmawiać, jest adresowany Grodziski Klub Filmowy. (ike)skomentuj na FB

Rowerem na akademię Legii

01.12.2019

Świeżo wyasfaltowaną aleją Olszową w Książenicach można dojechać do budowanej siedziby Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Żółwin się bawi!

28.05.2019

Wypróbowana w 2016 r. łąka sołtysa Karola Marchwiaka przy ul. Granicznej 15 czerwca znowu będzie miejscem pikniku z atrakcjami, m.in. pokazami żółwińskich strażaków i przejażdżkami zaprzęgami konnymi.

Żółwińskie ogrody

07.06.2018

Dwie imprezy w Żółwinie zaplanowano w sobotę 16 czerwca w ramach tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Cały program festiwalu opublikował najnowszy "Ratusz".

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie