środa, 28 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Relaks

Otwórzmy ogrody

31.03.2015


- Zachęcam mieszkańców Żółwina do otwarcia swego ogrodu w czasie Festiwalu Otwarte Ogrody, zapewniam pomoc w organizacji imprezy – powiedziała zolwin.pl Anna Sobczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie.

8 kwietnia o godz. 18.00 w brwinowskim GOK-u odbędzie się pierwsze spotkanie z osobami zainteresowanymi udziałem w festiwalu. Pracownicy GOK powiedzą, dlaczego warto otworzyć swój ogród, jak to zrobić i na jaką pomoc mogą liczyć ci, którzy zdecydują się na taki krok. - Dobrze wiem, że otwarcie ogrodu wymaga przełamania wielu oporów i lęków – mówi Anna Sobczak. – Jednak do tej pory w czasie imprezy nie wydarzył się ani jeden przykry incydent.

Otwarcie ogrodu powinno być połączone z organizacją jakiejś imprezy. Może być to koncert, wystawa (zarówno roślin, jak i obrazów), performance, prezentacja, warsztaty, spotkanie z autorem książki lub inną ciekawą osobą… - Osoby, które zdecydują się na otwarcie ogrodu, mogą liczyć na pomoc naszego ośrodka – podkreśla Anna Sobczak. – Zapewniamy m.in. aparaturę nagłaśniającą, krzesła, napoje, a w razie potrzeby także przenośne toalety.

Na razie do GOK nie wpłynęła żadna oferta otwarcia ogrodu z Żółwina. (ike)

Brwinowskie Otwarte Ogrody 2014, zdjęcie GOK

skomentuj na FB

Rowerem na akademię Legii

01.12.2019

Świeżo wyasfaltowaną aleją Olszową w Książenicach można dojechać do budowanej siedziby Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Żółwin się bawi!

28.05.2019

Wypróbowana w 2016 r. łąka sołtysa Karola Marchwiaka przy ul. Granicznej 15 czerwca znowu będzie miejscem pikniku z atrakcjami, m.in. pokazami żółwińskich strażaków i przejażdżkami zaprzęgami konnymi.

Żółwińskie ogrody

07.06.2018

Dwie imprezy w Żółwinie zaplanowano w sobotę 16 czerwca w ramach tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Cały program festiwalu opublikował najnowszy "Ratusz".

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie