środa, 28 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Relaks

Piknik strażacki

25.05.2015


Pokaż sprzętu strażackiego, przejażdżka bryczką, grill, ognisko i wiele innych atrakcji czeka na dzieci z gminy Brwinów, które wezmą udział w sobotę 30 maja w pierwszym pikniku strażackim w Żółwinie (początek o godz. 11.00).

Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Rodziny przez Ochotniczą Straż Pożarną w Żółwinie, Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejską w Brwinowie oraz mieszkańca naszej wsi Mieczysława Zielińskiego.

Organizatorzy zapraszają na imprezę w OSP także rodziców. Pełniący rolę gospodarza strażacy będą serwować grochówkę, kiełbasę i karkówkę. (ike)

skomentuj na FB

Rowerem na akademię Legii

01.12.2019

Świeżo wyasfaltowaną aleją Olszową w Książenicach można dojechać do budowanej siedziby Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Żółwin się bawi!

28.05.2019

Wypróbowana w 2016 r. łąka sołtysa Karola Marchwiaka przy ul. Granicznej 15 czerwca znowu będzie miejscem pikniku z atrakcjami, m.in. pokazami żółwińskich strażaków i przejażdżkami zaprzęgami konnymi.

Żółwińskie ogrody

07.06.2018

Dwie imprezy w Żółwinie zaplanowano w sobotę 16 czerwca w ramach tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Cały program festiwalu opublikował najnowszy "Ratusz".

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie