czwartek, 20 czerwca 2024

Żółwin, mazowieckie

Relaks

Żółwin nie ustąpił dominatorom

17.09.2016


Piłkarze Żółwina zajęli trzecie miejsce w V Turnieju Sołectw rozegranym w sobotę na Orliku, byli jedyną drużyną, która nie uległa dominatorom z Domaniewa.

W czasie eliminacji grupowych Żółwin dwukrotnie zremisował z Domaniewem (1:1 i 0:0) i dwukrotnie wygrał z Krosną 1:0. Pierwsze miejsce w grupie zajął Domaniew dzięki lepszej różnicy bramek. W walce o finał Żółwin uległ Owczarni. Mecz o trzecie miejsce z Koszajcem zaczął się od strzelenia bramki przez rywali. Żółwin jednak szybko odpowiedział skutecznym strzałem. A bramka zdobyta tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zadecydowała o trzecim miejscu. W finale Domaniew pokonał Owczarnię 3:0. (ike)

skomentuj na FB

Rowerem na akademię Legii

01.12.2019

Świeżo wyasfaltowaną aleją Olszową w Książenicach można dojechać do budowanej siedziby Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Żółwin się bawi!

28.05.2019

Wypróbowana w 2016 r. łąka sołtysa Karola Marchwiaka przy ul. Granicznej 15 czerwca znowu będzie miejscem pikniku z atrakcjami, m.in. pokazami żółwińskich strażaków i przejażdżkami zaprzęgami konnymi.

Żółwińskie ogrody

07.06.2018

Dwie imprezy w Żółwinie zaplanowano w sobotę 16 czerwca w ramach tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Cały program festiwalu opublikował najnowszy "Ratusz".

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie