środa, 17 kwietnia 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

4 kwietnia wybierzemy sołtysów

11.03.2019


W czwartek 4 kwietnia odbędą się zebrania sołeckie, na których zostaną wybrani sołtysi oraz rady sołeckie Żółwina i Tereni.

"W głosowaniu mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy sołectwa, którzy znajdują się w gminnym rejestrze wyborców. Wyboru sołtysa i członków rady sołeckiej dokonuje się spośród nieograniczonej liczby kandydatów, w głosowaniu tajnym i bezpośrednim, zwykłą większością głosów" – informuje portal gminy Brwinów, który publikuje także harmonogram zebrań sołeckich. Do udziału w nich zaprasza mieszkańców burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Zebranie sołeckie w Żółwinie – zgodnie z harmonogramem - rozpocznie się o godz. 18.00 w OSP, natomiast zebranie sołeckie w Tereni o godz. 17.00 (Terenia 11).

Chcieliśmy wyilustrować tę informację tablicami z nazwami miejscowości, niestety Terenia do tej pory takiej tablicy nie ma. W odruchu solidarności z najbliższą sąsiadką nie wklejamy pod tekstem zdjęcia tablicy Żółwina. (ike)skomentuj na FB

Przetarg na kanalizację Słonecznej rozstrzygnięty

15.04.2024

Firma MARTEL z Milęcina zbuduje kanalizację sanitarną wraz z odgałęzieniami kanalizacyjnymi w ul. Słonecznej, na odcinku od Nadarzyńskiej do Działkowej.

Sąsiedzkie sprzątanie Żółwina

11.04.2024

Koło Gospodyń Wiejskich „Żółwin na Obcasach” i sołtys zapraszają mieszkańców w najbliższą sobotę na sąsiedzkie sprzątanie Żółwina. Początek o godzinie 10.00 obok Orlika. Akcję zakończy spotkanie przy ognisku.

Nadarzyńska w sobotę

10.04.2024

W sobotę powinna zakończyć się wymiana nawierzchni ul. Nadarzyńskiej na odcinku od Kasztanowej do Słonecznej.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie