czwartek, 22 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Burmistrz o Żółwinie

14.08.2015


"Uważam, że naprawdę bardzo dużo zrobiliśmy w Owczarni i Żółwinie w ostatniej kadencji" – napisał Arkadiusz Kosiński na swoim profilu na Facebooku.

Burmistrz zapowiedział, że przetarg na chodnik wzdłuż Nadarzyńskiej zostanie ogłoszony za kilka dni, kończą się prace nad dokumentacją rozbudowy garaży OSP, gmina przygotuje wniosek o dofinansowanie budowy ścieżki rowerowej wzdłuż Słonecznej. "Za jakiś czas przy ul. Nadarzyńskiej w Żółwinie wybudujemy przedszkole" – napisał Arkadiusz Kosiński. Wymieniając planowane inwestycje, burmistrz nie wspomniał o największej – cmentarzu Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów przy Szkolnej. (ike)

skomentuj na FB

Trzy miliony na Młochowską

15.12.2023

Najważniejszą inwestycją w przyszłym roku w Żółwinie ma być rozbudowa ul. Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn. W projekcie budżetu gminy Brwinów na 2024 rok, który radni powinni uchwalić na sesji 20 grudnia, na ten cel przeznaczono trzy miliony złotych, w tym dwa z rządowego funduszu „Polski Ład”.

Tort burmistrza

03.10.2023

Trzechsetne spotkanie urzędującego od 2010 r. burmistrza Arkadiusza Kosińskiego z mieszkańcami gminy Brwinów przypadło na Żółwin. Z tej okazji burmistrz przywiózł ze sobą ogromny tort, obdzielono nim około stu osób, które we wtorkowy wieczór zapełniły salę i część korytarza przedszkola przy Nadarzyńskiej.

Zamknięcie skrzyżowania Szkolnej i Granicznej

20.09.2023

Od 25 września, jak informują tablice przy Nadarzyńskiej, zostanie zamknięte skrzyżowanie Szkolnej i Granicznej w związku z jego rozbudową.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie