czwartek, 20 czerwca 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Burmistrz pyta

19.03.2014


Arkadiusz Kosiński zbada nastroje mieszkańców gminy Brwinów. Jak informuje portal brwinow.pl, w dwie najbliższe soboty (22 i 29 marca) ankieterzy zostawią w 360 wybranych losowo gospodarstwach domowych ankiety z pytaniami o ocenę warunków życia i jakości usług publicznych.

"Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli mi ocenić pracę Urzędu Gminy i innych instytucji gminnych, wprowadzać ulepszenia i lepiej spełniać Państwa oczekiwania" – napisał burmistrz w liście dołączonym do ankiety.

Ankieterami będą studenci Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Rozpoznamy ich po imiennych identyfikatorach podpisanych przez burmistrzów gminy Brwinów i Podkowy Leśnej. Poproszą o wypełnienie ankiety jeszcze tego samego dnia.

"Udział w badaniu jest dobrowolny, a ankieta - całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień i będą publicznie dostępne m.in. na stronie brwinow.pl. Spotkanie podsumowujące planowane jest na przełomie czerwca i lipca" – czytamy na portalu gminy. Kilka miesięcy później – 16 listopada – odbędzie się najbardziej wiarygodne badanie nastrojów mieszkańców gminy – wybory władz samorządowych, w tym nowych radnych i burmistrza. (ike)

skomentuj na FB

Terenia wybrała sołtysa

11.06.2024

Mieszkanki i mieszkańcy Tereni po raz kolejny wybrali na sołtysa Stanisława Freja. Jego konkurentką była Monika Cichońska, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Żółwinie. Monika Cichońska, Stanisław Dębiński, Sylwia Rykiel i Dorota Szmel zostali członkowie nowej rady sołeckiej.

Ruszyła przebudowa Młochowskiej

03.06.2024

Od wycinki drzew rozpoczęła się przebudowa ulicy Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn.

Żółwin ma sołtyskę

21.05.2024

Kobiecej rewolucji ciąg dalszy: od niedawna mamy pierwszą radną w historii Żółwina, zaś od wtorku pierwszą w dziejach naszej miejscowości sołtyskę. Została nią prezeska Koła Gospodyń Wiejskiej Monika Cupriak, która wygrała z pełniącym funkcję sołtysa od 1999 r. Karolem Marchwiakiem.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie