środa, 28 lutego 2024

Żółwin, mazowieckie

Wspólne sprawy

Burmistrz pyta

19.03.2014


Arkadiusz Kosiński zbada nastroje mieszkańców gminy Brwinów. Jak informuje portal brwinow.pl, w dwie najbliższe soboty (22 i 29 marca) ankieterzy zostawią w 360 wybranych losowo gospodarstwach domowych ankiety z pytaniami o ocenę warunków życia i jakości usług publicznych.

"Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli mi ocenić pracę Urzędu Gminy i innych instytucji gminnych, wprowadzać ulepszenia i lepiej spełniać Państwa oczekiwania" – napisał burmistrz w liście dołączonym do ankiety.

Ankieterami będą studenci Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Rozpoznamy ich po imiennych identyfikatorach podpisanych przez burmistrzów gminy Brwinów i Podkowy Leśnej. Poproszą o wypełnienie ankiety jeszcze tego samego dnia.

"Udział w badaniu jest dobrowolny, a ankieta - całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień i będą publicznie dostępne m.in. na stronie brwinow.pl. Spotkanie podsumowujące planowane jest na przełomie czerwca i lipca" – czytamy na portalu gminy. Kilka miesięcy później – 16 listopada – odbędzie się najbardziej wiarygodne badanie nastrojów mieszkańców gminy – wybory władz samorządowych, w tym nowych radnych i burmistrza. (ike)

skomentuj na FB

Bazarek wyborczy

24.02.2024

W sobotę na brwinowskim targowisku można było nie tylko zaopatrzyć się w ziemniaki, pomidory i jabłka, ale także złożyć podpisy pod listami poparcia komitetów wyborczych biorących udział w wyborach samorządowych w naszej gminie.

Dobiega końca najdłuższa kadencja

23.02.2024

7 kwietnia będziemy wybierać burmistrza, radnych Rady Miejskiej Gminy Brwinów, radnych Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Poprzedni rząd przedłużył kadencję samorządów z czterech do pięciu lat, a na dodatek przesunął termin wyborów samorządowych o kilka miesięcy, by nie zbiegał się z wyborami parlamentarnymi.

Trzy miliony na Młochowską

15.12.2023

Najważniejszą inwestycją w przyszłym roku w Żółwinie ma być rozbudowa ul. Młochowskiej na odcinku od Południowej do granicy z gminą Nadarzyn. W projekcie budżetu gminy Brwinów na 2024 rok, który radni powinni uchwalić na sesji 20 grudnia, na ten cel przeznaczono trzy miliony złotych, w tym dwa z rządowego funduszu „Polski Ład”.

barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

podpatrzone


Żółwin
Żółwin

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2024 IKE - Usługi Literackie